Kriolipolizė 360°

Kriolipolizė arba šalčio terapija – tai naujas, neinvazinis būdas, leidžiantis švelniai ir efektyviai sumažinti riebalų kiekį tikslinėse kūno vietose. Šis aparatas gali užšaldyti riebalus iki –15 laipsnių! Paveiktose vietose riebalai pastebimai sumažėja, o pats mažėjimas atrodo natūraliai. Atitinkamoje žemoje temperatūroje trigliceridai riebaluose paverčiami į kietuosius kūnus. Kriolipolizės procedūra ypatinga, nes čia naudojama pažangi vėsinimo technologija, selektyviai veikianti riebalų susikaupimo vietas. Riebalinės ląstelės pašalinamos palaipsniui, nepažeidžiant aplinkinių audinių. Taip galima sumažinti nepageidaujamus riebalus pilvo srityje, mielas „rinkeles“ (šonuose) bei nugaroje. Kai riebalinės ląstelės yra paliekamos tam tikrame šaltyje, sukeliamas natūralus pasišalinimo procesas, padedantis palaipsniui sumažinti riebalų sluoksnį. Nepageidaujami riebalai pašalinami, kai riebalų ląstelės veikiamoje zonoje švelniai pasišalina normalios kūno medžiagų apykaitos metu. Taikant šaldymo efektą, riebalinių ląstelių trigleceridai yra pašalinami, nenaudojant karščio ir išlaikant 4°C temperatūrą. Taip sukeliama šalčio koaguliacija, priešlaikinis riebalinių ląstelių senėjimas ir žuvimas. Riebalinės ląstelės, esančios šaltyje, pradeda valytis per natūralų suirimo procesą. Tokiu būdu riebalų sluoksnis palaipsniui suplonėja. Norint ištirpinti dalį riebalų, reikalingi įprasti medžiagų apykaitos procesai, kurių metu sumažėja riebalų sluoksnis. Riebalų ląstelės gali būti ženkliai sumažinamos, riebalų sluoksnis suplonės, o riebalų sankaupos išnyks viena po kitos. Keliant ir įtempiant odą, jai taikoma vėsinanti apsauga. Rankenėlės paviršiaus kontaktinis vėsinimo mechanizmas reguliuoja odos temperatūrą ir apsaugo švelnias odos struktūras, leisdamas greitai kūnui suteikti naują formą ir sutvirtinti odą!

Žemiau pateikiamos krioterapijos veikimo fotografijos:

Kaip veikia Cryolipolysis 360° :

1. Kriolipolizės metu pasiekiamas net 100% užšaldymas visoje veikiamoje zonoje. Tad ši procedūra 360° laipsnių kampu veikianti šaldymo sistema yra x3 kartu efektyvesnė lyginant su įprastais kriolipolizės aparatų šaldymo antgaliais. Kaip žinia, riebalinio audinio ląstelės, dar kitaip vadinamos adipocitais, yra labai jautrios šalčiui. Kuomet jos yra veikiamos artima 0℃ laipsnių temperatūra, lipidai, esantys adipocituose, kristalizuojasi. Šis procesas vadinamas apoptoze. Lipidinės riebalinės ląstelės sunaikinamos ir yra pašalinamos iš organizmo per 4-6 savaites. Gretimi audiniai (nervai, raumenys, kraujagyslės, derma, epidermis) nėra pažeidžiami, nes jie yra atsparesni šalčiui, todėl visos procedūros metu galite būti ramūs – ji nekenkia. Šalčio terapija yra neinvazinė, bei lokalizuota.

Paveikslėlyje Nr. 1 pavaizduota įprastinio krioterapijos aparato veikimo zona ir  veikimo zona.

2.Unikali šildymo-šaldymo funkcija,kuri krioterapijos procedūros metu gali atšaldyti veikiamą zona iki -10°C ir sušildyti iki +45°C.  Taip pat ši funkcija padeda išvengti odos nušalimo. Veikiant kriolipolizės procesams riebalinės ląstelės yra užšaldomos ir suskaidomos, tad iš organizmo pasišalina palaipsniui, tačiau vykstant kartu ir šiluminiam procesui, riebalinės ląstelės pasišalina iš organizmo per žymiai trumpesnį laiką.

Krioterapijos veikimo principas aparatu „ Cryolipolysis 360°” pavaizduotas Paveikslėlyje Nr. 2.

3.Nauji kriolipolizės riebalų šaldymo aplikatoriai suprojektuoti viso ploto šaldymui. Dėka aliuminio korpuso aplikatoriaus sienelių ir gero šalčio pralaidumo, maksimaliai išnaudojama visas veikiamos zonos plotas ir perduodama visa šaldymo energija, kuri efektyviai šaldo visą krioterapijos antgalio veikiamą plotą.

Kokiais aparatais mes dirbame

Kriolipolizės aparatas Cryo3

Šis aparatas turi du vakuminio šaldymo antgalius. Vienu metu gali dirbti abu antgaliai ir atlikti procedūrą dviem kūno vietoms vienu metu. Apimčių mažinimo procedūros metu riebalinės ląstelės yra užšaldomos iki -15 laipsnių, suskaidomos ir palaipsniui pašalinamos iš organizmo.

Kryolipolizės aparatas „Osano Cryolypsis 4D”

Šis aparatas turi tris vakuminio šaldymo ir šildymo antgalius. Vienu metu gali dirbti visi 3 antgaliai ir atlikti procedūrą trims kūno vietoms vienu metu. Kriolipolizės procedūra su „Osano 4D“ 360 laipsniu apartu yra 60% efektyvesnė nei su įprastiniu Kriolipolizės aparatu ir vienos procedūros rezultatai atitinka 3 procedūrų rezultatus kaip su įprastiniu Kriolipolizės aparatu. Taip pat yra trumpesnis procedūros laikas.

Norite užsiregistruoti procedūrai? Skambinkite +370 673 67322

Mūsų klientų atsiliepimai

No Title

2021-12-03

Išbandžiau Kriolipolize(šalčio terapija ) rezultatai stulbinantis.O Karolina labai puiki ,miela specialiste pas kuria jaučiuosi lyg namie bučiau. Ačiū

Paslaptis
Rated 5 out of 5

No Title

2021-10-20

Dėkoju ‘‘Karolinos grožio studijai’’, Tikrai veiksmingos procedūros. Po kelių kartų apimtys sumažėjo apie 3cm. Ačiū Karolinai 🙂

Viktorija
Rated 5 out of 5

No Title

2021-10-20

Karolina yra puiki specialistė! Atliko ne tik procedūras, bet ir patarė kaip prižiūrėti savo odą ateityje, negailėjo patarimų ir savo laiko. Labai rekomenduoju!!!

Saulius
Rated 5 out of 5

No Title

2021-10-20

Atlikus krioterapijos procedūrą per du mėnesius sumažėjo pilvo apimtys 2cm, dėkoju ‘‘Karolinos grožio studijai’’

Marija
Rated 5 out of 5

No Title

2021-10-20

Pati nuostabiausia specialistė 😍👌 Karolina labai šiltas žmogus! Atliko ne tik procedūras, bet ir patarė, kuri procedūra veiksminga ir tinkama!! Labai rekomenduoju!!! 🧡💛💚

Lolita
Rated 5 out of 5

No Title

2021-10-20

Karolina yra puiki specialistė! Atliko ne tik procedūras, bet ir patarė kaip prižiūrėti savo odą ateityje, negailėjo patarimų ir savo laiko. Labai rekomenduoju!

Jurgita
Rated 5 out of 5

No Title

2021-10-20

Kriolipolizės ir lipo lazerio procedūrų pagalba po trijų gydymo kursų sumažėjo apimtys per vieną rūbų dydį, atsikračiau 3kg. svorio. Patariu darytis abi procedūras, tikrai veiksmingos.

Greta
Rated 5 out of 5

No Title

2021-10-20

Ačiū už malonų aptarnavimą. Esu patenkinta Velashape procedūrų rezultatais.

Sigita
Rated 5 out of 5

No Title

2021-10-20

Išbandžiau masažus, dietą, sportavau niekas nepadėjo taip kaip krioterapijos ir lazerio procedūros derinamos kartu. Per mėnesį laikosumažėjo apimtys nuo šlaunų ir pilvo, sumažėjo celiulitas.

Daiva
Rated 5 out of 5