Lazerinė depiliacija

Šiuolaikinis auksinis standartas ilgalaikiam plaukų šalinimui diodo lazeriu.

Procedūrą atliekame su profesionaliu, sertifikuotu, galingu diodiniu trijų bangų lazeriu (808nm+755nm+1064nm). Garsiausias Amerikos lazerių gamintojas „Coharent“ tiekia DIODŲ LAZERIUS, o Japonijos TEC kompanija – pažangiausią kristalo šaldymo technologiją.  Saphhire šaldymo Sistema užtikrins jog procedūra bus beskausmė arba minimaliai jaučiama.

Palyginti su tradiciniu IPL plaukų šalinimu, diodinis gydymas lazeriu yra saugesnis, greitesnis, neskausmingas ir daug efektyvesnis. Naudojant 808 nm aukso standarto bangos ilgį, diodinis plaukų šalinimas lazeriu yra saugus visų tipų odai (I-VI odos tipas).

Plaukų naikinimas lazeriu, o būtent vienu galingiausiu Diodo lazeriu, užtikrina gerus rezultatus dėl jo išskiriamos 808 nm bangos, kurią geriausiai sugeria plaukuose esantis melaninas. Lazerio blyksniai panašūs į karštus dilgčiojimus ar mažus virpėjimus. Taip yra dėl to, kad plaukeliai sušildomi iki 70 laipsnių. Skausmas akimirksniu praeina dėl aušinimo. Pašalinus plaukelius Diodų lazeriu, nėra jokių kvapų, tačiau reikia palaukti keletą dienų, kad sunaikinti plaukeliai iškristų patys.

Diodų lazeris geriau veikia mažiau pigmento turinčius plaukelius, taip pat nėra jautrus odos fototipui – gali būti naudojamas bet kuriam iš visų šešių esamų tipų. Jo banga prasiskverbia giliau ir pašalina plaukelius, kurie dar net nepasirodė ant odos paviršiaus. Nors plaukelių klientas dar nemato, lazeris juos pasiekia ir pašalina.

Ši procedūra puikiai tinkanti pacientams, kurie yra pavargę nuo plaukų skutimo, rovimo ir depiliacijos vašku, kai po procedūrų atsiranda plaukų įauginėjimas, bėrimai odoje. Be to, plaukelius lazeriu galima šalinti bet kurioje kūno vietoje, todėl visiškai panaikinama būtinybė juos skusti arba rauti pincetu.

Kokiose srityse gali būti šalinami plaukai lazeriu?

Dažniausiai lazerinė depiliacija atliekama veido ir kūno srityse moterims: viršutinės lūpos, smakro, skruostų, pažastų, rankų, bikini linijos ir kojų plotuose. Vyrams pečių juostos, pažastų, rankų, nugaros, krūtinės ar pilvo srityse.

Kiek lazerinės depiliacijos procedūrų reikės atlikti?

Ankstyvojoje augimo fazėje plaukas turi daugiausiai pigmento melanino, todėl reikia atlikti pakartotines procedūras, norint „sugauti” kuo daugiau plaukų šioje fazėje. Vidutiniškai atliekamas 6-8 procedūrų kursas. Po pirmos procedūros plaukai iškrenta, ilgam laikui sumažėja jų kiekis, o ataugę tampa plonesni, mažiau matomi ir suteikiantys odai žymiai mažesnę kosmetinę problemą. Jau po pirmų procedūrų plaukai neįauginėja. Procedūros atliekamos kas 4 – 6 savaites. Diodo lazerio procedūrų rezultatai yra ilgalaikiai. Palaikomosios procedūros – 1 procedūra į metus.

Ką reikia žinoti prieš atliekant depiliaciją lazeriu?

Pasiruošimas procedūrai:

Keturias savaites iki planuojamos procedūros negalima:

 • Degintis saulėje, lankytis soliariume, naudoti savaiminio įdegio losijonus;
 • Vartoti tetraciklinų grupės antibiotikų, sulfanilamidų, chinolonų;
 • Pešioti ar kitaip mechaniškai šalinti plaukus nuo kūno vietos, kur bus planuojama atlikti procedūrą;

Vieną savaitę prieš procedūras:

 • Netepti odos dirginančiais preparatais, tokiais kaip glikolio rūgštis ar retinoidai ir kt.

1-3 dienos iki planuojamos procedūros negalima:

 • Likus 3 dienoms iki procedūros, draudžiama epiliuojamą zoną valyti spirito turinčiomis mežiagomis;
 • Likus 1 dienai iki procedūros, epiliuojamą zoną būtina nuskusti;
 • Likus 1-2 dienoms iki procedūros epiliuojamos zonos netepti jokiais kremais ir antiperspirantais;
 • Procedūra atliekama ant švarios, lygios odos be matomų plaukelių.
Priežiūra po procedūros

Dvi savaites po procedūros negalima:

 • Degintis saulėje, lankytis soliariume;
 • Maudytis karštoje vonioje;
 • Lankytis saunoje, pirtyje, baseine;
 • Valyti epiliuotą zoną spirito turinčiomis medžiagomis. Esant reikalui galima epiliuotą zoną patepti “Bepanthen 5%” tepalu (vakarais);
 • Vengti kosmetikos priemonių, kurioje yra dirginančių medžiagų ( šveitiklių, medžiagų su spiritu, rūgštinių procedūrų.);
 • Dvi savaites po procedūros naudoti apsauginį kremą nuo saulės, kurio SPF yra bent 30.

Jei esate nėščia, procedūra nebus atliekama.

Teisingai atlikus procedūrą su Diodų lazeriu, klientui plaukeliai iškrenta ir neatauga keletą metų (nuo 1 iki 5 metų). Naujų plaukelių ataugimas priklauso nuo individualių organizmo savybių.

Norite užsiregistruoti procedūrai? Skambinkite +370 673 67322

Mūsų klientų atsiliepimai

No Title

2021-12-03

Išbandžiau Kriolipolize(šalčio terapija ) rezultatai stulbinantis.O Karolina labai puiki ,miela specialiste pas kuria jaučiuosi lyg namie bučiau. Ačiū

Paslaptis
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Dėkoju ‘‘Karolinos grožio studijai’’, Tikrai veiksmingos procedūros. Po kelių kartų apimtys sumažėjo apie 3cm. Ačiū Karolinai 🙂

Viktorija
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Karolina yra puiki specialistė! Atliko ne tik procedūras, bet ir patarė kaip prižiūrėti savo odą ateityje, negailėjo patarimų ir savo laiko. Labai rekomenduoju!!!

Saulius
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Atlikus krioterapijos procedūrą per du mėnesius sumažėjo pilvo apimtys 2cm, dėkoju ‘‘Karolinos grožio studijai’’

Marija
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Pati nuostabiausia specialistė 😍👌 Karolina labai šiltas žmogus! Atliko ne tik procedūras, bet ir patarė, kuri procedūra veiksminga ir tinkama!! Labai rekomenduoju!!! 🧡💛💚

Lolita
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Karolina yra puiki specialistė! Atliko ne tik procedūras, bet ir patarė kaip prižiūrėti savo odą ateityje, negailėjo patarimų ir savo laiko. Labai rekomenduoju!

Jurgita
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Kriolipolizės ir lipo lazerio procedūrų pagalba po trijų gydymo kursų sumažėjo apimtys per vieną rūbų dydį, atsikračiau 3kg. svorio. Patariu darytis abi procedūras, tikrai veiksmingos.

Greta
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Ačiū už malonų aptarnavimą. Esu patenkinta Velashape procedūrų rezultatais.

Sigita
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Išbandžiau masažus, dietą, sportavau niekas nepadėjo taip kaip krioterapijos ir lazerio procedūros derinamos kartu. Per mėnesį laikosumažėjo apimtys nuo šlaunų ir pilvo, sumažėjo celiulitas.

Daiva
Rated 5,0 out of 5