Radijo dažnio RF360⁰ procedūra

RF 360⁰ procedūra

RF360⁰ yra naujausia  technika, skirta veiksmingai stangrinti suglebusią odą, sumažinti raukšles, pagerinti odos elastingumą bei šviesinti odos atspalvį. 360 laipsnių besisukantis RF siūlo unikalią masažo terapiją su automatine besisukančios galvutės funkcija, maksimaliai padidinančia RF energijos prasiskverbimą procedūros metu.

RF360⁰  procedūros metu pakyla kolageno audinių temperatūra, o kylant kolageno temperatūrai, galima greitai pašalinti raukšles ir stangrinti odą.

RF360⁰ gali būti puiki alternatyva veido chirurginei ar klinikinei procedūrai, kurią galima naudoti norint stangrinti odą ir sumažinti raukšles aplink akis, veidą, smakrą, kaklą, žandikaulius, krūtinę, pažastis, ranką, pilvą, sėdmenis, kojas, šlaunis ir kt.

Kaip veikia Radijo dažnio procedūra ir padeda atsikratyti celiulito?

Radijo dažnio energijos taikymas gali būti naudojamas efektyviai kontūruoti kūną ir sumažinti celiulitą bei riebalų sankaupas. Naudojant RF360⁰ energijos šildymą riebalų sankaupoms, audiniai  stangrėja, pagerėja kraujotaka, kuri su laiku padeda sumažinti celiulitą.

Kaip veikia radijo dažnis (RF) odos stangrinimą?

RF terapija naudoja mažos energijos spinduliuotę šildyti gilųjį jūsų odos sluoksnį, vadinama derma. Šis karštis skatina kolageno gamybą, mažina raukšles ir stangrina odą.

Tyrimai nustatė, kad RF terapija paprastai yra saugi ir gali būti veiksminga gydant lengvus arba vidutinio sunkumo senėjimo požymius.

Procedūros metu veikiamos 3 LED šviesos terapijos:

Raudonoji šviesa:

  • Naudinga kolageno stimuliavimui;
  • sumažina porų;
  • sumažina raukšles.

Žaloji šviesa:

  • Žalia bangos ilgis matuojamas
  • apie 525 nm., tai turi poveikį veido odai.
  • sumažėja hiperpigmentacija;
  • sumažėja veido paraudimas ir tamsumas.

Mėlynoji šviesa:

  • Įrodyta, kad mėlynoji  šviesa turi antibakterinių savybių.
  • Mėlynosios šviesos terapija yra labai veiksminga gydant spuogus ir spuogų randus.

Rekomendacijos: procedūrą atlikti 1 kartą į 3-4 savaites. Ilgalaikiam poveikiui reikalingas 10-ties procedūrų kursas.
Paslaugos negalima suteikti: sergantiems širdies ligomis, diabetu, hipertiroze, turintiems piktybinių auglių, sergantiems sunkia hipertenzija, turintiems širdies stimuliatorių, sergantiems epilepsija, odos ligomis arba odos vėžiu. Taip pat, procedūra draudžiama atlikti moterims, kurios laukiasi, maitina arba patiria menstruacijas.

Norite užsiregistruoti procedūrai? Skambinkite +370 673 67322

Mūsų klientų atsiliepimai

No Title

2021-12-03

Išbandžiau Kriolipolize(šalčio terapija ) rezultatai stulbinantis.O Karolina labai puiki ,miela specialiste pas kuria jaučiuosi lyg namie bučiau. Ačiū

Paslaptis
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Dėkoju ‘‘Karolinos grožio studijai’’, Tikrai veiksmingos procedūros. Po kelių kartų apimtys sumažėjo apie 3cm. Ačiū Karolinai 🙂

Viktorija
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Karolina yra puiki specialistė! Atliko ne tik procedūras, bet ir patarė kaip prižiūrėti savo odą ateityje, negailėjo patarimų ir savo laiko. Labai rekomenduoju!!!

Saulius
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Atlikus krioterapijos procedūrą per du mėnesius sumažėjo pilvo apimtys 2cm, dėkoju ‘‘Karolinos grožio studijai’’

Marija
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Pati nuostabiausia specialistė 😍👌 Karolina labai šiltas žmogus! Atliko ne tik procedūras, bet ir patarė, kuri procedūra veiksminga ir tinkama!! Labai rekomenduoju!!! 🧡💛💚

Lolita
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Karolina yra puiki specialistė! Atliko ne tik procedūras, bet ir patarė kaip prižiūrėti savo odą ateityje, negailėjo patarimų ir savo laiko. Labai rekomenduoju!

Jurgita
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Kriolipolizės ir lipo lazerio procedūrų pagalba po trijų gydymo kursų sumažėjo apimtys per vieną rūbų dydį, atsikračiau 3kg. svorio. Patariu darytis abi procedūras, tikrai veiksmingos.

Greta
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Ačiū už malonų aptarnavimą. Esu patenkinta Velashape procedūrų rezultatais.

Sigita
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Išbandžiau masažus, dietą, sportavau niekas nepadėjo taip kaip krioterapijos ir lazerio procedūros derinamos kartu. Per mėnesį laikosumažėjo apimtys nuo šlaunų ir pilvo, sumažėjo celiulitas.

Daiva
Rated 5,0 out of 5