Hi-Emt Pro Max

Kaip veikia HI-EMT Pro Max aparatas ir technologija:

 

  1. HI-EMT Pro Max yra naujas, nechirurginis kūno linijų dailinimas ir formavimas fokusuotais elektromagnetiniais impulsais. HI-EMT procedūros metu yra naudojamas elektromagnetinis laukas, tokiu būdu vienu metu auga raumenys ir mažinamos riebalų ląstelės.
  2. Naudojant HI-EMT (High Energy Focused Electromagnetic Wave) technologiją galima pastoviai plėsti ir sutraukti raumenis, o tai prilygsta ekstremalioms treniruotėms, kurios gali pakeisti vidinę raumenų struktūrą. Miofibrilės auga ir gamina naujus baltymus, taip padidėja raumenų grandinės ir skaidulos (raumenų hiperplazija). HI-EMT technologija suskaido riebalų ląsteles į riebalų rūgštis vibracijos ir susitraukimo metu. Medžiagų apykaitos budu riebalų lastelės išsiskiria per kelias savaites iš organizmo. Todėl ši procedūra gali sustiprinti ir padidinti raumenis, tuo pačiu mažindama riebalus, taip pat skatindama medžiagų apykaitą.
  3. Įprastos fizinės treniruotės metu smegenys siunčia informaciją stimuliuoti motorinius neuronus, tačiau tik 20-30% raumenų skaidulų yra aktyvios. HI-EMT technologija tiesiogiai stimuliuoja motorinius neuronus, dėl ko beveik 100% raumenų skaidulų yra aktyvios ir deginą riebalus, bei augina raumenis.
  4. HI-EMT 30 minučių procedūra atstoja: 5 valandas intensyvios treniruotės laiko; 20.000 raumenų susitraukimų; 30.000 pritupimų prie 120 MHZ maksimalaus intensyvumo. Taip pat vienos 30 minučių procedūros metu sumažinama 19% riebalų ir padidinama 16% raumenų masės. Rekomenduojamos viso 6-8 procedūros maksimaliam rezultatui pasiekti, po 2-3 procedūras per savaitę.
  5. Vienas didžiausių HI-EMT procedūros privalumas, kad po jos nejaučiamos joks nuovargis, nereikia laiko atsigauti, nėra prakaitavimo. Po procedūros galima iškart grįžti prie įprastos veiklos.
  6. Kūno vietos kurioms rekomenduojamos procedūros: pilvui, sėdmenims, šlaunims, rankoms, blauzdoms, moterims po gimdymo dubens dugno treniravimui.