Velashape

V9 aparatas

VelashapeV9 procedūra, tai neinvazinė kūno kontūravimo procedūra skirta celiulito ir kūno apimčių mažinimui. VelashapeV9 procedūra suteikia galimybę saugiai ir vos po 3 procedūrų pasiekti stangresnį, mažesnių apimčių ir dailesnių formų kūną. Procedūra yra neskausminga. Patentuota ELOS technologija remiasi bipoliarinių radijo dažnių, infraraudonųjų spindulių ir pulsuojančio vakuumo procesais.

Infraraudonieji spinduliai įsiskverbia iki 3mm gylio ir stimuliuoja šiame odos sluoksnyje esančias kolagenines ir elastines skaidulas, kurios yra odos karkasas. Ši stimuliacija skatina naujų ir geresnių kolageno ir elastinių skaidulų augimą.

Bipoliarinis radijo dažnis prasiskverbia iki 15 mm gylio. Radijo dažnio bangos perneša didelį energijos kiekį. Ši energija kaitina poodinį sluoksnį ir ardo poodinių riebalų ląsteles.

Vakuumo ir mechaninės manipuliacijos sistema užtikrina, kad infraraudonųjų spindulių ir radijo dažnio bangos optimaliai pasiektų gydomas zonas. Vakuumas ir mechaninė manipuliacija gydo celiulitą ir formuoja figūrą. Taip pat pagerina limfos veiklą ir kraujotaką, padeda greičiau pašalinti toksinus.

Rekomendacijos prieš procedūrą:

 • Prieš procedūrą nenaudokite jokių odai skirtų priemonių, pvz. kvepalų, losjonų ar drėkinamųjų kremų.
 • 2-3 dienas prieš procedūrą venkite kraują skystinančių preparatų, tokių kaip aspirinas, nes tai gali turėti įtakos mėlynių atsiradimui
 • Tose vietose, kur bus atliekamos procedūros, pašalinkite plaukelius.
 • Prieš procedūrą, procedūrų kurso metu ir po procedūrų, rekomenduojame gerti daugiau vandens. Didesnis skysčių kiekis padeda greičiau ir lengviau pašalinti procedūros metu paveiktas riebalines ląsteles.

Po velashapeV9 procedūros

 • Po procedūros oda gali parausti, kartais gali susidaryti mėlynių, kraujosruvų.
 • Po pirmos procedūros pastebėsite, kad oda tapo stangresnė ir lygesnė.
 • Po procedūros gerti daug vandens.

VelashapeV9 veiksmingumas yra įrodytas klinikiniais tyrimais atlikus vos 3 procedūras. Pilnam rezultatui pasiekti reikalingos  maždaug 4-10 procedūros (priklauso nuo problemos sunkumo).

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad jau po pirmos procedūros oda atrodo stangresnė ir lygesnė.

VelashapeV9  procedūros nerekomenduojamos nėščioms, praėjus ne mažiau nei 3 mėnesiams po Cezario pjūvio operacijos ir ne mažiau nei 1 mėnesiui po bet kokių kitų operacijų, esant venų išsiplėtimui, sergant onkologinėmis ligomis.

MuseShape aparatas

Aparatas skirtas apimčių mažinimui visoms kūno dalims, bei celiulito naikinimui. Šis aparatas turi penkių tipų technologiją:

 1. Neigiamas slėgis – reguliarus masažas neigiamu slėgiu skatina limfos nutekėjimą ir sumažina riebalinių ląstelių kiekį.
 2. Infraraudonieji spinduliai (IR) 940 nm – padidina deguonies kiekį žmogaus organizme ir padeda suskaidyti vandenį iki molekulių.
 3. Radijo dažnis (RF) – šildo riebalinį audinį 10-15 mm gylyje. Šildydamas giliuosius dermos sluoksnius, veikia adipocitinį audinį, skatindama limfos drenažą, kuris šalina skysčius ir toksinus, turinčius įtakos celiulito pažeistiems audiniams. Pagerinama medžiagų apykaita, riebalinių ląstelių metabolizmas, sumažinamas riebalinių ląstelių dydis, sumažinami riebalinio audinio ir celiulito gumbai, formuojamas naujas kolagenas tiek odoje, tiek ir paodiniame sluoksnyje, visi audiniai palaipsniui atgauna tvirtumą.
 4. Motorinis volelis – keturių režimų masažinis volas riebaliniam audiniui skaidyti.
 5. Kavitacija – žemo dažnio (40 kHz) ultragarso bangos, kintamieji teigiami ir neigiami poliai susidaro spaudžiant riebalų ląstelių membraną viduje ir išorėje ir suformuoja „sprogstančius“ ir riebalines ląsteles sunaikinančius mikroburbuliukus. Jie tarsi „suplėšo“ ląstelių sienelę ir išlaisvina joje esančius riebalus: 90 proc. jų pasišalina į limfą ir 10 proc. iš karto į kraują.

Procedūrų rekomendacinis kursas  4 – 8 procedūros (priklauso nuo problemos sunkumo).

Procedūros metu jaučiama šiluma.

Procedūra visiškai saugi ir neskausminga.

Norite užsiregistruoti procedūrai? Skambinkite +370 673 67322

Mūsų klientų atsiliepimai

No Title

2021-12-03

Išbandžiau Kriolipolize(šalčio terapija ) rezultatai stulbinantis.O Karolina labai puiki ,miela specialiste pas kuria jaučiuosi lyg namie bučiau. Ačiū

Paslaptis
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Dėkoju ‘‘Karolinos grožio studijai’’, Tikrai veiksmingos procedūros. Po kelių kartų apimtys sumažėjo apie 3cm. Ačiū Karolinai 🙂

Viktorija
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Karolina yra puiki specialistė! Atliko ne tik procedūras, bet ir patarė kaip prižiūrėti savo odą ateityje, negailėjo patarimų ir savo laiko. Labai rekomenduoju!!!

Saulius
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Atlikus krioterapijos procedūrą per du mėnesius sumažėjo pilvo apimtys 2cm, dėkoju ‘‘Karolinos grožio studijai’’

Marija
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Pati nuostabiausia specialistė 😍👌 Karolina labai šiltas žmogus! Atliko ne tik procedūras, bet ir patarė, kuri procedūra veiksminga ir tinkama!! Labai rekomenduoju!!! 🧡💛💚

Lolita
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Karolina yra puiki specialistė! Atliko ne tik procedūras, bet ir patarė kaip prižiūrėti savo odą ateityje, negailėjo patarimų ir savo laiko. Labai rekomenduoju!

Jurgita
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Kriolipolizės ir lipo lazerio procedūrų pagalba po trijų gydymo kursų sumažėjo apimtys per vieną rūbų dydį, atsikračiau 3kg. svorio. Patariu darytis abi procedūras, tikrai veiksmingos.

Greta
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Ačiū už malonų aptarnavimą. Esu patenkinta Velashape procedūrų rezultatais.

Sigita
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Išbandžiau masažus, dietą, sportavau niekas nepadėjo taip kaip krioterapijos ir lazerio procedūros derinamos kartu. Per mėnesį laikosumažėjo apimtys nuo šlaunų ir pilvo, sumažėjo celiulitas.

Daiva
Rated 5,0 out of 5