EMS Hi-Emt

Kaip veikia HI-EMT technologija:
  1. HI-EMT Pro Max yra naujas, nechirurginis kūno linijų dailinimas ir formavimas fokusuotais elektromagnetiniais impulsais. HI-EMT procedūros metu yra naudojamas elektromagnetinis laukas, tokiu būdu vienu metu auga raumenys ir mažinamos riebalų ląstelės.
  2. Naudojant HI-EMT (High Energy Focused Electromagnetic Wave) technologiją galima pastoviai plėsti ir sutraukti raumenis, o tai prilygsta ekstremalioms treniruotėms, kurios gali pakeisti vidinę raumenų struktūrą. Miofibrilės auga ir gamina naujus baltymus, taip padidėja raumenų grandinės ir skaidulos (raumenų hiperplazija). HI-EMT technologija suskaido riebalų ląsteles į riebalų rūgštis vibracijos ir susitraukimo metu. Medžiagų apykaitos budu riebalų lastelės išsiskiria per kelias savaites iš organizmo. Todėl ši procedūra gali sustiprinti ir padidinti raumenis, tuo pačiu mažindama riebalus, taip pat skatindama medžiagų apykaitą.
  3. Įprastos fizinės treniruotės metu smegenys siunčia informaciją stimuliuoti motorinius neuronus, tačiau tik 20-30% raumenų skaidulų yra aktyvios. HI-EMT technologija tiesiogiai stimuliuoja motorinius neuronus, dėl ko beveik 100% raumenų skaidulų yra aktyvios ir deginą riebalus, bei augina raumenis.
  4. HI-EMT 30 minučių procedūra atstoja: 5 valandas intensyvios treniruotės laiko; 20.000 raumenų susitraukimų; 30.000 pritupimų prie 120 MHZ maksimalaus intensyvumo. Taip pat vienos 30 minučių procedūros metu sumažinama 19% riebalų ir padidinama 16% raumenų masės. Rekomenduojamos viso 6-8 procedūros maksimaliam rezultatui pasiekti, po 2 procedūras per savaitę.
  5. Viena didžiausių EMS procedūros privalumų, kad po jos nejaučiamos joks nuovargis, nereikia laiko atsigauti, nėra prakaitavimo. Po procedūros galima iškart grįžti prie įprastos veiklos.
  6. Kūno vietos kurioms rekomenduojamos procedūros: pilvui, sėdmenims, šlaunims, rankoms, blauzdoms, moterims po gimdymo dubens dugno treniravimui.
  7. Aukšto intensyvumo elektromagnetinės bangos technologija (HI-EMT) sutraukianti ir atpalaiduojanti raumenis – visiškai saugios žmogui!

Kontraindikacijos:

Norite užsiregistruoti procedūrai? Skambinkite +370 673 67322

Mūsų klientų atsiliepimai

No Title

2021-12-03

Išbandžiau Kriolipolize(šalčio terapija ) rezultatai stulbinantis.O Karolina labai puiki ,miela specialiste pas kuria jaučiuosi lyg namie bučiau. Ačiū

Paslaptis
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Dėkoju ‘‘Karolinos grožio studijai’’, Tikrai veiksmingos procedūros. Po kelių kartų apimtys sumažėjo apie 3cm. Ačiū Karolinai 🙂

Viktorija
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Karolina yra puiki specialistė! Atliko ne tik procedūras, bet ir patarė kaip prižiūrėti savo odą ateityje, negailėjo patarimų ir savo laiko. Labai rekomenduoju!!!

Saulius
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Atlikus krioterapijos procedūrą per du mėnesius sumažėjo pilvo apimtys 2cm, dėkoju ‘‘Karolinos grožio studijai’’

Marija
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Pati nuostabiausia specialistė 😍👌 Karolina labai šiltas žmogus! Atliko ne tik procedūras, bet ir patarė, kuri procedūra veiksminga ir tinkama!! Labai rekomenduoju!!! 🧡💛💚

Lolita
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Karolina yra puiki specialistė! Atliko ne tik procedūras, bet ir patarė kaip prižiūrėti savo odą ateityje, negailėjo patarimų ir savo laiko. Labai rekomenduoju!

Jurgita
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Kriolipolizės ir lipo lazerio procedūrų pagalba po trijų gydymo kursų sumažėjo apimtys per vieną rūbų dydį, atsikračiau 3kg. svorio. Patariu darytis abi procedūras, tikrai veiksmingos.

Greta
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Ačiū už malonų aptarnavimą. Esu patenkinta Velashape procedūrų rezultatais.

Sigita
Rated 5,0 out of 5

No Title

2021-10-20

Išbandžiau masažus, dietą, sportavau niekas nepadėjo taip kaip krioterapijos ir lazerio procedūros derinamos kartu. Per mėnesį laikosumažėjo apimtys nuo šlaunų ir pilvo, sumažėjo celiulitas.

Daiva
Rated 5,0 out of 5