Kriolipolizė Osano 4D

Kriolipolizė Osano 4D

Kaip veikia „Osano Cryolypsis 4D” 360 laipsnių aparatas:

  1. Krioterapijos metu pasiekiamas net 100% užšaldymas visoje veikiamoje zonoje. Tad ši procedūra 360° laipsnių kampu veikianti šaldymo sistema yra x3 kartu efektyvesnė lyginant su įprastais krioterapijos aparatų šaldymo antgaliais. Kaip žinia, riebalinio audinio ląstelės, dar kitaip vadinamos adipocitais, yra labai jautrios šalčiui. Kuomet jos yra veikiamos artima 0℃ laipsnių temperatūra, lipidai, esantys adipocituose, kristalizuojasi. Šis procesas vadinamas apoptoze. Lipidinės riebalinės ląstelės sunaikinamos ir yra pašalinamos iš organizmo per 4-6 savaites. Gretimi audiniai (nervai, raumenys, kraujagyslės, derma, epidermis) nėra pažeidžiami, nes jie yra atsparesni šalčiui, todėl visos procedūros metu galite būti ramūs – ji nekenkia. Šalčio terapija yra neinvazinė, bei lokalizuota.

Paveikslėlyje Nr. 1 pavaizduota įprastinio krioterapijos aparato veikimo zona ir „Osano Cryolypsis 4D” veikimo zona.

 
Paveikslėlis Nr. 1

  1. Unikali šildymo-šaldymo funkcija,kuri krioterapijos procedūros metu gali atšaldyti veikiamą zona iki -10°C ir sušildyti iki +45°C.  Taip pat ši funkcija padeda išvengti odos nušalimo. Veikiant kriolipolizės procesams riebalinės ląstelės yra užšaldomos ir suskaidomos, tad iš organizmo pasišalina palaipsniui, tačiau vykstant kartu ir šiluminiam procesui, riebalinės ląstelės pasišalina iš organizmo per žymiai trumpesnį laiką.

Krioterapijos veikomo principas aparatu „ Osano Cryolypsis 4D” pavaizduotas Paveikslėlyje Nr. 2.


Paveikslėlis Nr.2

3. Nauji kriolipolizės riebalų šaldymo aplikatoriai suprojektuoti viso ploto šaldymui. Dėka aliuminio korpuso aplikatoriaus sienelių ir gero šalčio pralaidumo, maksimaliai išnaudojama visas veikiamos zonos plotas ir perduodama visa šaldymo energija, kuri efektyviai šaldo visą krioterapijos antgalio veikiamą plotą.


Paveikslėlis Nr.3