VelashapeV9

VelashapeV9 procedūra

VelashapeV9 procedūra, tai neinvazinė kūno kontūravimo procedūra skirta celiulito ir kūno apimčių mažinimui. VelashapeV9 procedūra suteikia galimybę saugiai ir vos po 3 procedūrų pasiekti stangresnį, mažesnių apimčių ir dailesnių formų kūną. Procedūra yra neskausminga. Patentuota ELOS technologija remiasi bipoliarinių radijo dažnių, infraraudonųjų spindulių ir pulsuojančio vakuumo procesais.

Infraraudonieji spinduliai įsiskverbia iki 3mm gylio ir stimuliuoja šiame odos sluoksnyje esančias kolagenines ir elastines skaidulas, kurios yra odos karkasas. Ši stimuliacija skatina naujų ir geresnių kolageno ir elastinių skaidulų augimą.

Bipoliarinis radijo dažnis prasiskverbia iki 15 mm gylio. Radijo dažnio bangos perneša didelį energijos kiekį. Ši energija kaitina poodinį sluoksnį ir ardo poodinių riebalų ląsteles.

Vakuumo ir mechaninės manipuliacijos sistema užtikrina, kad infraraudonųjų spindulių ir radijo dažnio bangos optimaliai pasiektų gydomas zonas. Vakuumas ir mechaninė manipuliacija gydo celiulitą ir formuoja figūrą. Taip pat pagerina limfos veiklą ir kraujotaką, padeda greičiau pašalinti toksinus.

Rekomendacijos prieš procedūrą

  • Prieš procedūrą nenaudokite jokių odai skirtų priemonių, pvz. kvepalų, losjonų ar drėkinamųjų kremų.
  • 2-3 dienas prieš procedūrą venkite kraują skystinančių preparatų, tokių kaip aspirinas, nes tai gali turėti įtakos mėlynių atsiradimui
  • Tose vietose, kur bus atliekamos procedūros, pašalinkite plaukelius.
  • Prieš procedūrą, procedūrų kurso metu ir po procedūrų, rekomenduojame gerti daugiau vandens. Didesnis skysčių kiekis padeda greičiau ir lengviau pašalinti procedūros metu paveiktas riebalines ląsteles.

Po velashapeV9 procedūros

  • Po procedūros oda gali parausti, kartais gali susidaryti mėlynių, kraujosruvų.
  • Po pirmos procedūros pastebėsite, kad oda tapo stangresnė ir lygesnė.
  • Po procedūros gerti daug vandens.

VelashapeV9 veiksmingumas yra įrodytas klinikiniais tyrimais atlikus vos 3 procedūras. Pilnam rezultatui pasiekti reikalingos  maždaug 4-8 procedūros (priklauso nuo problemos sunkumo).

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad jau po pirmos procedūros oda atrodo stangresnė ir lygesnė.

 

VelashapeV9  procedūros nerekomenduojamos nėščioms, praėjus ne mažiau nei 3 mėnesiams po Cezario pjūvio operacijos ir ne mažiau nei 1 mėnesiui po bet kokių kitų operacijų, esant venų išsiplėtimui, sergant onkologinėmis ligomis.