VelashapeV9,M10

VelashapeV9 procedūra

VelashapeV9 procedūra, tai neinvazinė kūno kontūravimo procedūra skirta celiulito ir kūno apimčių mažinimui. VelashapeV9 procedūra suteikia galimybę saugiai ir vos po 3 procedūrų pasiekti stangresnį, mažesnių apimčių ir dailesnių formų kūną. Procedūra yra neskausminga. Patentuota ELOS technologija remiasi bipoliarinių radijo dažnių, infraraudonųjų spindulių ir pulsuojančio vakuumo procesais.

Infraraudonieji spinduliai įsiskverbia iki 3mm gylio ir stimuliuoja šiame odos sluoksnyje esančias kolagenines ir elastines skaidulas, kurios yra odos karkasas. Ši stimuliacija skatina naujų ir geresnių kolageno ir elastinių skaidulų augimą.

Bipoliarinis radijo dažnis prasiskverbia iki 15 mm gylio. Radijo dažnio bangos perneša didelį energijos kiekį. Ši energija kaitina poodinį sluoksnį ir ardo poodinių riebalų ląsteles.

Vakuumo ir mechaninės manipuliacijos sistema užtikrina, kad infraraudonųjų spindulių ir radijo dažnio bangos optimaliai pasiektų gydomas zonas. Vakuumas ir mechaninė manipuliacija gydo celiulitą ir formuoja figūrą. Taip pat pagerina limfos veiklą ir kraujotaką, padeda greičiau pašalinti toksinus.

Rekomendacijos prieš procedūrą:

 • Prieš procedūrą nenaudokite jokių odai skirtų priemonių, pvz. kvepalų, losjonų ar drėkinamųjų kremų.
 • 2-3 dienas prieš procedūrą venkite kraują skystinančių preparatų, tokių kaip aspirinas, nes tai gali turėti įtakos mėlynių atsiradimui
 • Tose vietose, kur bus atliekamos procedūros, pašalinkite plaukelius.
 • Prieš procedūrą, procedūrų kurso metu ir po procedūrų, rekomenduojame gerti daugiau vandens. Didesnis skysčių kiekis padeda greičiau ir lengviau pašalinti procedūros metu paveiktas riebalines ląsteles.

Po velashapeV9 procedūros

 • Po procedūros oda gali parausti, kartais gali susidaryti mėlynių, kraujosruvų.
 • Po pirmos procedūros pastebėsite, kad oda tapo stangresnė ir lygesnė.
 • Po procedūros gerti daug vandens.

VelashapeV9 veiksmingumas yra įrodytas klinikiniais tyrimais atlikus vos 3 procedūras. Pilnam rezultatui pasiekti reikalingos  maždaug 4-8 procedūros (priklauso nuo problemos sunkumo).

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad jau po pirmos procedūros oda atrodo stangresnė ir lygesnė.

VelashapeV9  procedūros nerekomenduojamos nėščioms, praėjus ne mažiau nei 3 mėnesiams po Cezario pjūvio operacijos ir ne mažiau nei 1 mėnesiui po bet kokių kitų operacijų, esant venų išsiplėtimui, sergant onkologinėmis ligomis.

Velashape M10 aparatas
 • Velashape technologija sujungia infroraudonųjų spindulių šviesą, dvipolį radiodažnių energiją, vakuumą ir mechaninį volelį.
 • Šio tipo efektyvus šildymas ir vakuumas skatina naujo, elastino ir kologeno augimą, volelis atlieka masažą gydomojoje vietoje, dėl kurio lokaliai sumažėja kūno apimtys, pagerėja odos struktū

Velashape

Velashape yra revoliucinė kūno koregavimo technika, kuri yra neinvazinė ir gali padėti atsikratyti perteklinių riebalų, sumažinti celiulitą, sustangrinti odą. Ši procedūra tinkama visiems odos tipams, gali būti taikoma bet kuriuo metų laiku.

Infroraudonųjų spindulių technologija

 • Sušildo poodinius audinius, taip leidžia radiodažnio bangoms skvebtis į gilesnius audinius.
 • Šildo dermos sluoksnį kologeno stimuliacijai (iki 3 mm)

Bipoliarinis radiodažnis

 • Prasiskverbia ir kaitina giliuosius sluoksnius (iki 15 mm)
 • Skaido ir naikina poodinių riebalų ląsteles, stimuliuoja fibroblastus, skatina kologeno gamybą

Pulsinis vakuumas

 • Pagerina kraujotaką, limfotaką, padidina deguonies kiekį kraujyje
 • Pagerina radiodažnio energijos absorbciją.

Procedūrų rekomendacinis kursas  4-8 procedūros.

Procedūros metu jaučiama šiluma.

Procedūra visiškai saugi ir neskausminga.

Norite užsiregistruoti procedūrai? Skambinkite +370 673 67322

Parašykite savo atsiliepimą

×

Mūsų klientų atsiliepimai

No Title

2021-11-02

Since an knowledgeable gambler, it seems quite unadorned to assign a punt in bookmakers: submit c be communicated to the compartment, beg the cashier for the purpose a form a line, settle upon a bet (

onewinuaIcome]
Rated 3 out of 5

No Title

2021-10-20

Dėkoju ‘‘Karolinos grožio studijai’’, Tikrai veiksmingos procedūros. Po kelių kartų apimtys sumažėjo apie 3cm. Ačiū Karolinai 🙂

Viktorija
Rated 5 out of 5

No Title

2021-10-20

Karolina yra puiki specialistė! Atliko ne tik procedūras, bet ir patarė kaip prižiūrėti savo odą ateityje, negailėjo patarimų ir savo laiko. Labai rekomenduoju!!!

Saulius
Rated 5 out of 5

No Title

2021-10-20

Atlikus krioterapijos procedūrą per du mėnesius sumažėjo pilvo apimtys 2cm, dėkoju ‘‘Karolinos grožio studijai’’

Marija
Rated 5 out of 5

No Title

2021-10-20

Pati nuostabiausia specialistė 😍👌 Karolina labai šiltas žmogus! Atliko ne tik procedūras, bet ir patarė, kuri procedūra veiksminga ir tinkama!! Labai rekomenduoju!!! 🧡💛💚

Lolita
Rated 5 out of 5

No Title

2021-10-20

Karolina yra puiki specialistė! Atliko ne tik procedūras, bet ir patarė kaip prižiūrėti savo odą ateityje, negailėjo patarimų ir savo laiko. Labai rekomenduoju!

Jurgita
Rated 5 out of 5

No Title

2021-10-20

Kriolipolizės ir lipo lazerio procedūrų pagalba po trijų gydymo kursų sumažėjo apimtys per vieną rūbų dydį, atsikračiau 3kg. svorio. Patariu darytis abi procedūras, tikrai veiksmingos.

Greta
Rated 5 out of 5

No Title

2021-10-20

Ačiū už malonų aptarnavimą. Esu patenkinta Velashape procedūrų rezultatais.

Sigita
Rated 5 out of 5

No Title

2021-10-20

Išbandžiau masažus, dietą, sportavau niekas nepadėjo taip kaip krioterapijos ir lazerio procedūros derinamos kartu. Per mėnesį laikosumažėjo apimtys nuo šlaunų ir pilvo, sumažėjo celiulitas.

Daiva
Rated 5 out of 5